شرکت طب پارسی
09126201683

طب پارسی

دستگاه کوانتوم آنالایزر کلینیگی (Quantum Analyzer Clinical QMRA) ، دستگاه کوانتوم آنالایزر ، کوانتوم آنالایزر ، آنالایزر بدن ، دستگاه کوانتوم ، آنالایزر مغناطیسی ، رزونانس کوانتومی ، دستگاه QMRA ، آنالیز بدن ، آزمایشگاه خانگی ، دستگاه Quantum Analyzer ، تشخیص بیماریها با امواج ، پیدا کردن مشکلات بدن با امواج ، Quantum Analyzer ، چکاپ بدن با دستگاه ، چکاپ بدن با امواج ، چکاپ بدن با کوانتوم آنالایزر ، معاینه بدن با دستگاه مغناطیسی ، معاینه بدن با امواج ، دستگاه تست سلامت ، دستگاه کوانتوم بدن ، دستگاه بادی آنالایزر، دستگاه کوانتوم آنالایزر کلینیکی ، دستگاه کوانتوم آنالایزر بزرگ ، دستگاه کوانتوم آنالایزر قابل حمل ، دستگاه کوانتوم آنالایزر کوجک ، دستگاه آنالایزر بدن ، دستگاه کوانتوم آنالایزر بدن ، چکاپ بدن با دستگا با منوی فارسی ، چکاپ بدن با منوی فارسی ، کوانتوم با منوی فارسی
، دستگاه چکاپ بدن ، دستگاه چکاپ کل بدن ، چکاپ کل بدن با دستگاه

دیدگاه کاربران
8.5/10
- 12 ماه گارانتی دستگاه
- 10 سال خدمات پس از فروش
- کشور سازنده : چین
- دارای استاندارد CE اروپا
- کتاب راهنمای فارسی (ترجمه فارسی تمام گزارشات دستگاه از بدن )
- دارای منوی فارسی
- DVD آموزشی گام به گام دستگاه چکاپ بدن
- پرداخت درب منزل مشتری

 _ وضعیت دستگاه :  موجود

دستگاه کوانتوم انالایزر یکی از جدیدترین فناوری در تشخیص و چکاپ تک تک ارگانهای بدن می باشد . افراد با نگه داشتن سنسور فلزی در دستشان فرکانس مغناطیسی ضعیفی وارد بدن آنها می شود و دستگاه فقط در 60 تانیه تمامی فرکانس های ارسالی  را جمع آوری می نماید و پس از بررسی فرکانسها توسط پردازنده ها، خروجی خود را در قالب 49 گزارش از ارگانها بدن ،بیماریها ،ویتامینها و تغذیه به پزشک اعلام می نماید. پزشک نیز با در دست داشتن اطلاعات کامل از بدن فرد می تواند بهترین تصمیم را برای درمان فرد انتخاب نماید .
چکاپ بدن با کوانتوم آنالایزر کاملا بدون درد و خون گیری و کاملا  غیرتهاجمی و سریع بوده . دقت این دستگاه در حدود  85 تا 95 درصد است . که این مقدار از دقت باعث شده پزشکان و افراد زیادی علاقیمند به استفاده از این دستگاه شوند.
باید در نظر گرفت انجام تست های دوره ای با دستگاه کوانتوم آنالایزر می تواند قبل از ابتلا به بروز بیماری، افراد را مطلع نماید یا گاها دیده شده با انجام چکاپ دوره ای با دستگاه کوانتوم آنالایزر در روزهای آغازین بیماریشان متوجه شدن و با درمان به موقع از گسترش بیماری جلوگیری نمودن . 
دستگاه کوانتوم آنالایزر quantum-analyzer
کوانتوم آنالایزر quantum-analyzer
دستگاه کوانتوم آنالایزر پرتابل با کوانتوم آنالایزر کلینیکی از نظر عملکرد هیچ تفاوتی با هم ندارند و خروجی هر دو دستگاه یکسان است . دستگاه کوانتوم آنالایزر پرتابل به دلیل کوچک و قابل حمل بودنش نزد بیمار جذابیت دارد و دستگاه کوانتوم آنالایزر کلینیکی هم به دلیل ابعاد بزرگترش در ذهن بیمار دستگاه قدرتمندتر و قابل اعتمادتری به نظر میرسد . 
متاسفانه هزینه ای که بیماران با آزمایش های معمول تشخیصی مانند آزمایش خون ، سی تی اسکن و MRI انجام می دهند بسیار بالاست . حال تصور کنید  که یک سنسور در کف دست خود داشته باشید در حالی که چکاپ بدن شما از طریق سیگنال های موج الکترومغناطیسی در بدن تجزیه و تحلیل می کند. بله ، چنین دستگاهی وجود دارد!
دستگاه کوانتوم آنالایزر یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی تشخیصی از خانواده دستگاه‌های آنالیزها می باشد. که با اندازه گیری انحرافات میدان مغناطیسی هرکدام از ارگان های بدن خروجی تشخیص خود را به پزشک اعلام می نماید .هر کدام از ارگان‌های بدن انسان  دارای یک میدان مغناطیسی می‌باشد. که هر گونه انحراف در این میدان مغناطیسی نشانگر مشکل و اختلال  در عملکرد آن ارگان می باشد . کوانتوم آنالایزر با بررسی و اندازه گیری دقیق میدان مغناطیسی این ارگان ها و مقایسه آن با حالت طبیعی و سالم، سلامتی آنها را مورد بررسی قرار می دهد .
دستگاه کوانتوم آنالایزر - quantum-analyzer
دستگاه کوانتوم آنالایزر quantum-analyzer
 دانشمندان با مطالعه روی دهها میلیون انسان برای سالها متوالی توانسته اند تا دستگاه کوانتومی را اختراع نمایند و آن را در ابعاد پرتابل و کلینیکی تولید و دسترس عموم قرار دهند . 
دستگاه کوانتوم آنالایزر quantum-analyzer
دستگاه کوانتوم آنالایزر quantum-analyzer
دستگاه تشخیصی کوانتومی می تواند با ارسال امواج مغناطیسی به بدن یک بررسی کامل از بدن انسان انجام دهد و پس از 60 ثانیه  ، 49 گزارش از نقاط مخلتف بدن را به شما گزارش دهد . 
.  
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر می تواند قبل از ظهورهر گونه علائم و نشانه های از بیماری تغییرات بدن اشخاص را تشخیص دهد. تشخیص به موقع باعث درمان به موقع و زودهنگام می شود .
کارکرد با کوانتوم آنالایزر کاملا آسان و بهداشتی میباشد . کاربران دستگاه کوانتوم آنالایزر می توانند پس از یک آموزش چند ساعته به تکنیک های تشخیص تسلط کامل پیدا کنند .
دستگاه کوانتوم آنالایزر
دستگاه کوانتوم آنالایزر
افراد با استفاده از دستگاه بادی آنالایزر می توانید در هر مکان و زمانی  نسبت به سلامت بدن خود آگاه شوند . این دستگاه باعث صرفه جویی در وقت بیماران می گردد .
بیماران می توانند با خرید و استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر به صورت روزانه ،هفتگی ، ماهانه به صورت صد در صد رایگان  از سلامت کلیه اعضای بدنشان آگاه شوند. 
بررسی و چکاپ سلامت بدن با دستگاه کوانتوم آنالایزر بدن به روش کاملا غیرتهاجمی و فقط با امواج مغناطیسی صورت میگیرد . بنابراین شما هیچگونه نگرانی بابت  آسیب دیدن بدن خود نیستید .  
افراد می توانند گزارش ها  و آزمایش های چندین سال قبل خود را که بر اساس تاریخ ذخیره شده است را مورد بررسی قرار دهند و با دستگاه کوانتوم آنالایزر بدن می توانند از شرایط  و نحوه درمانشان اطلاعات دقیقی بدست بیاورند . این اطلاعات قابل پرینت  و همچنین ارسال به پزشک نیز می باشد .
 1.  قلب و عروق و عروق مغزی 
 2.  عملکرد دستگاه گوارش 
 3.  عملکرد کبد 
 4.  عملکرد روده بزرگ
 5. عملکرد کیسه صفرا
 6.  عملکرد پانکراس
 7.  عملکرد کلیه 
 8.  عملکرد ریه 
 9.  متخصص مغز و اعصاب مغز 
 10.  بیماری استخوان
 11.  تراکم معدنی استخوان
 12. بیماری روماتوئید استخوان 
 13. شاخص رشد استخوان
 14. قند خون 
 15. عنصر کمیاب 
 16. ویتامین 
 17.  اسید آمینه 
 18. عنصر ردیابی کوآنزیم
 19. اسید چرب 
 20. سیستم غدد درون ریز 
 21. سیستم ایمنی
 22. تیروئید 
 23. ADHD 
 24. کارت گزارش جامع 
 25. کیفیت بدنی اساسی
 26.  آلرژی
 27. چاقی
 28. پوست
 29. چشم
 30. کلاژن
 31. کانال و وثیقه
 32. نبض قلب و مغز
 33. چربی خون
 34. زنان (زن)
 35. پستان (زن)
 36. چرخه قاعدگی (زن)
 37. پروستات (مرد)
 38. عملکرد جنسی مرد (مرد)
 39. اسپرمو منی (مرد)
 40. عنصر انسان
 41. تجزیه و تحلیل تخصصی
 42. تجزیه و تحلیل دست
 43. (کودکان)
 44. ویتامین(کودکان)
 45. آمینو اسید (کودکان)
 46. کوآنزیم (کودکان)
 47. اسید چرب (کودکان)
 48. Human Towin (کودکان)
 49. Heavy Metal 
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم آنالایزر
کوانتوم انالایزر
کوانتوم انالایزر