شرکت طب پارسی
09126201683

طب پارسی
دستگاه عنبیه شناسی
دستگاه عنبیه شناسی
دیدگاه کاربران
5/5
- بهترین و دقیق ترین منوی فارسی در ایران (تلاش یکساله متخصیص شرکت طب پارسی)
- 18 ماه گارانتی دستگاه
- 10 سال خدمات پس از فروش
- پرداخت وجه دستگاه بعد از تست و رضایت مشتری
- آموزش کامل دستگاه در شرکت یا منزل خریدار توسط کادر مجرب

 _ وضعیت دستگاه عنبیه شناسی : موجود

قیمت : 18.000.000 تومان

دستگاه عنبیه شناسی یا نام دیگر آن ایریدولوژی ، علم شگفت انگیزی است که در خصوص شناخت انواع بیماریها از طریق عنبیه چشم می باشد . این دانش به ما اجازه می دهد  تا آنچه در درون بدن ما  روی میدهد را در پنج دقیقه شناسایی کنیم ، که باور آن برای خیلی از افراد بسیار غیر ممکن می باشد.

تا به حال علم نتوانسته بود فناوری ایجاد کند که بتواند تمام مشلات درون سلولی را ظرف چند دقیقه به آسانی و با کمترین دستگاهها و تجهیزات شناسایی نماید .با استفاده از این فناوری می توان قبل از به وجود آمدن بیماریها نسبت به پیشگیری کارهای لازم را انجام دهید تا از بروز آن بیماری جلوگیری نمائید .

تشخیص بیماری از روی عنبیه حتی می توان ارگانهایکه صدمه دیده شده یا آلوده شده را شناسایی و نسبت به پاکسازی و درمان تا بهبودی کامل اقدام نمود .در شیوه تشخیص درمان با عنبیه متخصصین برای تشخیص مشکلات در عنبیه ، وضعیت عنبیه، قسمت رنگی چشم، مردمک قسمت سیاه رنگ چشم و شبکیه قسمت انتهایی و بخش گیرنده‌ های بینایی را مورد ارزیابی قرار می دهد .

و هر تغییرات رنگی یا برجستگی در نواحی مورد نظر نشانه بیماری است .  

 

دستگاه عنبیه شناسی از روی چشم
دستگاه عنبیه شناسی از روی چشم
دستگاه عنبیه شناسی
دستگاه عنبیه شناسی

دوربین عنبیه شناسی و یا تشخیص بیماری از روی عنبیه  نوعی تجهیزات چند منظوره با رابط کاربری زیبا و توابع ابزار همه جانبه است. علاوه بر عکسبرداری و تشخیص بیماریها از روی عنبیه  ،شامل پنج ماژول آنالیز است که برای تجزیه و تحلیل تغییرات پوست سبوم / رنگدانه / کلاژن / الاستیسیته / منافذ / آکنه / حساسیت / گزارش رطوبت / تجزیه و تحلیل موجود است ، 

دستگاه عنبیه شناسی، که در کمال تعجب ما ، تمام تصاویر پوستی را می توان از طریق واقعی به تصاویر پوست 3D تبدیل کرد. فناوری سه بعدی بعلاوه ، تصاویر از زوایای دلخواه قابل تجزیه و تحلیل هستند. گزارش جامع با متن و تصاویر عالی کلیه نتایج آزمون را در قالب درصد ارائه می دهد. از این طریق ، مراجعان می توانند نتایج تجزیه و تحلیل و وضعیت پوست واقعی را به وضوح درک کنند.

دستگاه عنبیه شناسی
دستگاه عنبیه شناسی
فلش عنبیه شناسی
فلش عنبیه شناسی
Iriscope
Iriscope

Irid Irisope Iridology به راحتی کار می کند. این به طور مستقیم به رایانه وصل می شود و نیازی به منبع تغذیه ندارد. روشنایی و تمرکز نور را می توان با استفاده از سوئیچ روی دسته تنظیم کرد.

دامنه عنبیه از نرم افزار مخصوص خود استفاده می کند که می تواند اطلاعات و عکس های مشتری و همچنین توصیه های محصول را ذخیره کند. گزارش های تجزیه و تحلیل می توانند چاپ شوند و عکس ها با توجه به تاریخ و زمان گرفته شده ذخیره می شوند.

دستگاه تشخیص بیماری از روی عنبیه به مشتری کمک می کند تا وضعیت صحیح سلامتی خود را بطور صریح و صحیح بشناسد ، از جمله مشکلی که در گذشته ، حال و آینده به وجود آمده اید.

دوربین عنبیه شناسی  دارای یک عملکرد ویژه ای است که باعث می شود عکسهای عنبیه کاملا شفاف و کاملاً متمرکز حرکت کنند.

Iriscope مستقیماً از طریق اتصال USB به رایانه شخصی یا لپ تاپ متصل می شود و به شما امکان می دهد تا تصاویر را در کامپیوتر خود برای ضبط ضبط و ذخیره کنید.

ویژگی منحصر به فرد دیگر این است که از یک سیستم مدیریت بیماراستفاده می شود که به شما کمک می کند تا پرونده های بیمار خود را به راحتی مدیریت کنید.

روزهای تجهیزات دست و پا گیر و سنگین ایریدولوژی به پایان رسیده . دستگاه عنبیه شناسی دستی ، جمع و جور و مناسب ترین دوربین عنبیه  در بازار است. فوکوس تصویر و شدت نور همه در دسته تنظیم شده است و از کیفیت بالا و راحتی بیمار اطمینان حاصل می کند.

این دوربین با نرم افزار پیشرفته ذخیره سازی و پردازش تصویر ، استاندارد است. علاوه بر این ، این نرم افزار با یک پوشش استاندارد نمودار ایریدولوژی همراه است و فرایند تحلیل شما را ساده می کند.

دستگاه عنبیه شناسی
دستگاه عنبیه شناسی
دوربین عنبیه شناسی
عنبیه شناسی

* ظاهر زیبا و طراحی خلاقانه دوربین عنبیه شناسی

* روشنگر LED در اطراف لنز

* لنزهای وارد شده با لایه اندود

* حسگر با وضوح بالا 5.0 مگا پیکسل

* پردازنده تصویر ویژه DSP ، تثبیت کننده تصویر نوری

* دکمه ضبط تنها و ضبط مکث دیجیتال

* کنترل لامپ منفرد / دوتایی

* تمرکز قابل تنظیم برای ارائه تصویر واضح iridology iris 

* تعادل خودکار و تنظیم کنتراست ، فیلتر دمای رنگ

* عملکرد مقایسه تصویر دوگانه

* حالت ضبط 3D-منفی

* با لنزهای عنبیه ، لنزهای مو و لنزهای پوست سازگار است

* ارائه تصاویر واضح و دقیق

* آسان برای کار

* USB

* حداکثر وضوح تصویر: 2560×1920

* سیستم عامل: Windows XP ، WIN2000 ، 2003 ، Vista ، Win7

دستگاه عنبیه شناسی
دستگاه عنبیه شناسی

کلمات کلیدی تشخیص بیماری از روی عنبیه چشم , عنبیه شناسی ، ایریدولوژی ، دستگاه عنبیه شناسی ، ایروسکوپ
iridology iris machine ، iroscop
(دوربین عنبیه شناسی)