شرکت طب پارسی
09126201683

طب پارسی
دستگاه حمام هیدروژنی
دیدگاه کاربران
8.5/10
- قابلیت فیزیوتراپی با کاربری بسیار آسان
- 18 ماه گارانتی دستگاه
- 10 سال خدمات پس از فروش
- کشور سازنده : سوئیس
- آموزش و تست حضوری دستگاه در منزل خریدار توسط کادر مجرب
- پرداخت وجه دستگاه بعد از تست ، آموزش و رضایت مشتری

 _ وضعیت دستگاه :  موجود

دستگاه حمام هیدورژنی پا و بدن : 18.000.000 تومان

این سوالی است که اکثر افراد از ما می پرسند . دستگاه سم زدایی بدن توسط الکترودها، آب را یون دار نموده و یونها توسط منافذ پوست پا به داخل بدن وارد شده و بدن را قلیایی می نماید و همچنین الکترودها قرار گرفته در آب شکهای الکتریکی ضعیفی وارد بدن می نماید و بدن بعد از پانزده دقیقه شروع به دفع سموم خود می نماید.

 آب تغییر رنگ میدهد ولی دستگاه حمام هیدورژنی، داخل آب گاز هیدروژن تولید می کند و آن را از منافذ پوست پا وارد بدن می نماید که این گاز هیدروژن برای تمام ارگانهای بدن بسیار مفید بود و باعث بازسازی سلولها و تقویت سیستم ایمنی بدن میگردد و دستگاه حمام هیدوژنی برخلاف دستگاه سم زدایی بدن هیچ سمومی را از بدن خارج نمی کند و آب در پایان پاک و زلال باقی می ماند .

دستگاه حمام هیدروژنی پا و بدن قادراست که به آسانی گاز هیدروژن تولید کند و آن را از طریق منافذ پوست به بدن ما منتقل کند و قادر است بیش از 150 نوع بیماری را در بدن پیشگیری یا حتی درمان نماید و مشکلات پوست و مو را نیز از بين ببرد.

 توجه داشته باشید از دستگاه حمام هیدروژنی به طرق مختلف میتوانید استفاده نماید. نخست شما میتوانید پاهای خود را داخل وان بگذارید و از دستگاه استفاده کنید.

 يا اینکه می توانید داخل وان پر از آب دراز بکشید و از دستگاه حمام هیدورژنی پا و بدن  استفاده کنید و همچنین می توانید فیلتر هیدروژن ساز را داخل ظرف آبی گذاشته و از آن آب هر روز بنوشید. و حتی برای استفاده پخت و پز نیز از آن استفاده نماید .

توجه داشته باشید کسانی که بیماری های اعصاب دارند می توانند در وان آب دراز بکشند و سر خود را تا جایی که می توانند در داخل آب قرار دهند و این کار را چندین بار به مدت نیم ساعت ادامه دهند.تا هر چه سریعتر به روند بهبودی خود دست يابند.

افراد نیز می توانند توسط همین آب قبل از خواب و بعد از بیدار شدن صورت خود را بشویند. تا شاهد جوانسازی پوست خود باشند. همچنین می توانید دستهای خود را داخل وان حمام بگذارید و از این طریق نیز از دستگاه استفاده کنید.

نکته: توجه داشته باشید برای نتیجه گرفتن سریع از دستگاه حمام هیدروژنی بهتر است هر روز از طریق حمام هیدروژنی پا و بدن و همچنین نوشیدن آب آشامیدنی هیدروژنی هر دو را با هم انجام دهید تا شاهد نتایج شگفت انگیزی باشید.

حمام هیدروژنی برای خانم هایی که با مشکلات عادات ماهانه روبرو هستند و یا به دلیلی از مشکلات مثانه رنج میبرند. به محض استفاده چندین بار از دستگاه متوجه خواهند شد که عادات آنان تنظیم شده و خلق خوی آنان نیز بهتر شده است.

افرادی که اعتیاد دارند اگر هر روز از آب هیدروژنی بنوشند و هر روز از حمام هیدروژنی استفاده کنند و نیز از همین اب استنشاق کنند تاثیر بسیار شگفت انگیزی روی کم کردن مصرف دخانیات انها خواهد گذشت

حمام هیدروژنی
دستگاه حمام هیدروژنی

تقویت سیستم ایمنی بدن 

ضد پیری

کاهش استرس و اضطراب

کاهش دیابت

کاهش قند خون

بر طرف کننده مشکلات گوارشی

بر طرف کننده مشکلات قلبی –عروقی

کمک به درمان فلج های مغزی

درمان ورم پا

کمک به درمان مشکلات پوستی حتی سرطان پوست

تقویت ارگان های بدن

شفاف کننده پوست صورت

کاهش لک و چین و چروک پوست

درمان خارش پوست

کمک به درمان بیماری های پوست و مو

کمک به درمان نقرس

کمک به درمان روماتیسم

کمک به درمان آرتروز

کمک به درمان افسردگی

درمان التهابات بدن

پاکسازی کبد

برطرف کردن یبوست

کمک به درمان بیماران اوتیسم

کاهش وزن و…

دیابت یک بیماری متابولیکی بوده و مشکل اصلی آن عدم وجود انسولین کافی در بدن و عدم تولید گلوکز در خون است در واقع این بیماری تحت تاثیر گونه های فعال اکسیژن در پانکراس قرار دارد» نوشیدن روزانه آب هیدروژنه می تواند اکسیداسیون سلول های پانکراس را به علت خاصیت آنتی اکسیدانتی آن کاهش داده و سبب بهبود سیستم آنتی اکسیدانتی سلول ها گردد لذا استفاده از آب هیدروژنه سبب بهبود توانایی ترمیم انسولین در بیماران دیابتی خواهد شد.

آب هیدروژنی بر روی بیماری های عروقی با فشار خون بالا تأثیر می گذارد. در ابتدای فشار خون بالا باعث ایجاد عروق کرونر می شود که یک عامل ضایعه حیاتی اسست. واسکولوپاتی و آنژیوسکلروسی ثانویه علل فشار خون بالا و سایر بیماری ها هستند. اگر اثرات درمانی بر ضایعات عروقی وجود داشته باشد, 

با توجه به زمان کافی فشار خون ممکن است کاهش یابد. بسیاری از بیماران مبتلا به فشار خون بالا که بسیاری از آب های هیدروژنی را می نوشند گزارش می دهند که آنها نیازی به استفاده از داروهای ضد فشار خون خود ندارند که برای مدت طولانی وابسته باشند.

استفاده طولانی مدت از داروهای مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا تعدادی از عوارض جانبی را به کبد،کلیه و حتی عروق خونی می دهد. بیماران مبتلا به فشار خون  بالا اکنون یک جایگزین جدید برای کمک به این مشکلات عروقی دارند.

هیدروژن تراپی برای کاهش استرس اکسیداتیو و آسیب ناشی از ورزش، آب هیدروژنی ممکن است درمان موثر و نوآورانه باشد در حالیکه افزایش توانایی عملکرد ورزشی حاصل می شود. مصرف آب هیدروژن ممکن است اثر محافظتی برای آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو ایجاد شده توسط شدت فعالیت شدید داشته باشد.

در پزشکی ورزشی محققان به این نتیجه رسیده اند که نتایج عملکرد گاز هیدروژن در انسان و حیوانات آزمایش شده اند که هیدروژن را می توان با خستگی ورزشی مقایسه کرد. بسیاری از مطالعات همچنین نشان داده اند که هیدروژن دارای مزایای ایده آل درمانی در مورد آسیب ارگان های حیاتی مانند آسیب نخاعی و آسیب مغزی می باشد. 

هیدروژن گاز طبیعی بیولوژیکی بدون عوارض جانبی است. انتظار میرود دستگاه حمام هیدروژن برای همه افراد اعم از ورزشکاران درگیر در ورزش. متخصصان و چه افراد روزمره بسیار مفید باشد.

 با توجه به سرعت و شتاب زندگی ، افزایش فشار کاری ،عادات بد زندگی ، محیط خطرناک ناشی از عدم ایمنی مواد غذایی ، مشکلات بهداشتی بی خوابی ،کمبود ایمنی، خستگی، سردردهای مکرر باعث یبوست در بدن میشود.

سال ۱۹۵6 دکتر بریت از بریتانیا “نظریه رادیکال آزاد” معروف را پیشنهاد کرد و اشاره کرد که ريشه پیری انسان رادیکال های آزاد است. مطالعات ثابت کرده اند گاز هیدروژن قادربه حذف رادیکال های سمی بدن میباشد. برای همین مصرف کنندگان به طور کلی می گویند پس از استفاده سه بار از دستگاه حمام هیدروژنی پر انرژی تر  می شوند و کیفیت خواب آنها به میزان قابل توجهی افزایش یافته و بعضی پس از استفاده ی یک بار از آن این اتفاق رخ می دهد .

آب هیدروژنی
آب هیدروژنی
حمام هیدروژنه
حمام هیدروژنه
آب هیدروژنی
آب هیدروژنی

آب هیدروژن، زخم های دندان را بهبود می بخشد :

نائوفومی تاماکی ، استاد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه توکشیما، اشاره می کند که تغذیه افراد با آب هیدروژنی باعث بهبودی زخم در حفره دهان می شود. استرس اکسیداتیو نقش مهمی در روند آفتاب مکرر بیماری با شرایطی که سبب تغییر رنگ دهان می شود دارد، که منجر به بهبود ضعیف مخاط دهان می شود. مقدار زیادی از مطالعات نشان می دهد که مولکول های هیدروژن به عنوان یک آنتی اکسیدان انتخابی می تواند به بهبود زخم کمک کند.

نوشیدن آب هیدروژن می تواند به حفظ سلامت دندان ها کمک کند:

پریودونتیت با افزایش سن اجتناب ناپذیر است. یک گزارش که توسط محققان دندان پزشکی دانشگاه اوکایاما در ژاپن منتشر شده و در نشریه “گزارشات علمی ” منتشر شد،  نشان داد که آب هیدروژن می‌تواند به طور چشمگیری از آسیب های دندان جلوگیری کند البته به شرطی که افراد از آن آب به مدت یک سال استفاده نمایند.

پریودنتیت نوعی بیماری مزمن و مخرب است که بر روی استخوان دندان پریونتیوم و آلوئولار اتفاق می افتد و شایع ترین بیماری های حفره دهان است. درمان پریودنتیت در سالمندان ، به طور عمده برطرف کردن عوامل پیش بینی کننده تقویت پیوستگی دندان و حفظ آن از پرتودرمانی و آتروفی است.

 در تمام تحقیفات نشان داده شده است که نوشیدن آب هیدروژن یک روش پیشگیری آسان برای همه این موارد پوسیدگی دندان است.

آزمایش های علمی توسط آب هیدروژن بر روی بیماران :

دانشگاه علوم پزشکی پکن ۳۰۱ مطالعات بیمارستانی را تایید کرد

دستگاه حمام هیدروژنی پا و بدن بر روی ۸۰ بیمار مبتلا به هیپورویکمی و درمان نقرس تاثیر خود را گذاشت افراد دارای با هیپوریکمی به ترتیب هیدروژن و آب معمولی را می خورند. شش ماه بعد، تمام شاخص های مربوط به کسانی که آب هیدروژنی مصرف میکردند به میزان قابل توجهی کاهش یافت و برخی از بیماران توانستند مصرف دارو را متوقف کنند.پس از پایان آزمایش: علائم اسید اوریک بیماران در گروه تجربیی از مرحله اولیه بهبود یافته و برخی از بیماران مصرف دارو را برای همیشه قطع کردند..

آزمایش توسط دکتر کیوجی لی برروی بیماران پوستی:

این روش در کره توسط دکتر کیو جی لی قبل و بعد از درمان هیدروژن آبگرم در طول دوره هشت هفته،آزمايش شده است. بیماری های پوستی بهبود یافته و به طور موثر زخم های بدن از بین می روند. این مطالعات بالینی از استفاده از آب هیدروژن برای کمک به سلول های بدن انسان را پشتیبانی می کند.

تسکین پیماری های پوستی:

 هیدروژن به عنوان یک آنتی اکسیدان انتخابی خاص، می تواند بیماری های مختلف پوستی را که مربوط به اکسیداسیون می باشد را بهبود دهد.

درماتیت آلرژیک یک بیماری پوستی است که به وسیله اثر ترکیبی آلرژی: سرگیجه و آسیب اکسیداتیو ایجاد می شود. مصرف آب هیدروژنی می تواند به طور موثر مشکلات پوستی را از بین ببرد و سبب کاهش آسیب اکسیداتیو جلوگیری و از بین بردن علائم آلرژیک شود. یک مطالعه از موسسه تحقیقات سلامت و طول عمر کره نشان می دهد که پسوریازیس و آسیب پوستی مرتبط با آرتریت با درمان هیدروژن بهبود می یابند.

بهبود پوست های آفتاب سوخته:

در این مطالعه اثرات درمانی مولکول های هیدروژنی بر روی سلول های پوستی پس از آسیب های فراوان در سلول ها مورد بررسی قرار گرفت. تحقیقات حیوانی در مورد موش های با پوست آفتاب سوخته وجود دارد. موشهای گروه A در آب شیرین خیس شدند در حالی که گروه B در آب هیدروژنی بودند. 

پوست موش هایی که در آب هیدروژنی خیس شده اند نشان داد که شاخص آسیب دیدگی پوست به طور قابل توجهی کمتر و سطح سیتوکین های فلومتری (پروتئین مضر) پایین تر آمده است .

تایلر لی بورن مدیر اجرایی بنیاد مولکولی هیدروژن گفت: “مطالعه در افراد بشر نیز نشان داد که مصرف آب هیدروژن به مدت سه ماه می تواند چین و چروک پوست را بهبود بخشد.” نویسنده نتیجه گیری کرد که آب هیدروژن را می توان به عنوان روشی جهت مراقبت روزانه پوست ، از بین بردن رادیکال های آزاد و ترویج سنتز کلاژن نوع Iو جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از UVA هر روزه استفاده نمود. 

 

دستگاه حمام هیدروژن
دستگاه حمام هیدروژن

درمان آرتریت روماتوئید:

آرتریت روماتوئید بیماری سیستم خود ایمنی است که توسط آرتریت مزمن فرسایشی مشخص می شود. در این بیماری ، رادیکال های آزاد اکسیژن نقش مهمی در روند پاتوژنیک آرتریت روماتوئید ایفامی کند. هیدروژن می تواند رادیکال های آزاد اکسیژن را به روش خاصی خنثی کند.

 این یک نظریه شناخته شده در میان جامعه علمی ،مطرح است.درمان  با دستگاه حمام هیدروژن اثرات مثبت را برای بیماران در مرحله اولیه بیماری نشان می دهد. مصرف کنندگان به طور کلی بیان می کنند که هیدروتراپی مداوم، به مدت سه تا چهار روز به طور قابل توجهی آرتریت روماتوئید آنها را بهبود می بخشد.

درمان نقرس:

نقرس  از تجمع اسید اوریک در مفاصل و بافت های بدن ناشی از اختلال سوخت و ساز پورین تشکیل شده است. مطالعات انجام شده در سال های اخیر نشان داده اند که آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال های اکسیژن به شکل گیری و تشدید این اختلال متابولیکی مرتبط است. 

ترکیب و حل شدن هیدروژن در آب می تواند اثر آنتی اکسیدانی خوبی داشته باشد. مطالعات در سراسر جهان نشان داده که آب هیدروژن تاثیر مثبت در بیماران با سطوح اسید اوریک بالا دارد. مصرف کنندگان به طور کلی متوجه شدند که علائم نقرس آنها پس از اینکه دائما برای مدت دو هفته از آب هیدروژنی استفاده می کردند. به طور قابل توجهی بهبود یافت .

استنشاق هیدروژن می تواند از بیماری آلزایمر .جلوگیری و آن را درمان کند

 بیماری آلزایمر شایع ترین شکل زوال عقل است. این یک بیماری مغزی برگشت پذیر است که با علل و مشکلات متعدد شامل اختلال عملکرد عصبی مداوم است.

 با توجه به ارتباط نزدیک بین زوال و آسیب اکسیداتیو و وقوع و توسعه دمانس ، بسیاری از تحقیقات اکتشافی بر روی مقاومت اکسیداسیون تمرکز می کنند.

زیست پزشکی هیدروژنی از سال ۲۰۰۷ به سرعت توسعه یافته است از آن زمان دانشمندان دریافتند که حمام هیدروژن یا همان حمام هیدروژنی به عنوان یک آنتی اکسیدان انتخابی، ویژگی هایی مانندعدم سمیت، استفاده آسان و راحت ، و اثر ضد انعطاف پذیری آن ایده آل است.

بنابراین، دانشمندان ژاینی و چینی پیشنهاد کردند که بیماری درمان آلزایمر را از طریق اثر ضد اکسیداسیون و ضد انعقاد هیدروژن در نظر بگیرند، در حالیکه تحقیقات همچنان در حیوانات و انسان انجام می شود و نتایج مثبتی نشان  داده شده است.

استنشاق هیدروژن به طور موثر آسیب مغزی را درمان و عملکرد مغزی را بهبود می بخشد :

آسیب و ناراحتی های مغزی شدید است و به راحتی در میان جوانان رخ می دهد و منجر به مرگ يا اختلال عملکرد عصبی شدید می شود.

هیدروژن دارای تابع ضد اکسیداسیون است که برای کاهش این عارضه بسپار مفید است. نشان داده شده است که روند آسیب شناختی و فیزیولوژیکی آسیب مغزی با آسیب اکسیداتیو ارتباط دارد. تحقیقات توسط گروه جراحی مغز و اعصاب بیمارستان دانشگاه پزشکی چین نشان داد که استنشاق هیدروژن در مواجهه با ضربه مغزی موثر بوده است. 

کاربرد هیدروژن در این تحقیق از ۵دقیقه تا 5 ساعت استنشاق مداوم هیدروژن پس از ضربه شدید بود. تست های انسفالد، مانع خون سازی مغزی ؛ عملکرد عصبی و میزان آلودگی ، اثرات قابل ملاحظه ای از نفوذ هیدروژن در برابر ضربه مغزی نشان داده اند.

استنشاق هیدروژن از آسیب پوستی ناشی از تابش محافظت می کند :

علت مستقيم آسیب ناشی از تابش شامل افزایش رادیکال های آزاد ناشی از اشعه های رادیواکتی و جابجایی ثانوبه ناشی از آسیب بافتی است که در آن آسیب اکسیداتیو مشکل اصلی است. مبارزه با رادیکال های آزاد مهمترین اقدام برای درمان آسیب های ناشی از تابش است. 

محققان ژاین دریافتند که استنشاق هیدروژن به مدت ۲ ساعت قبل از اشعه و ۲ ساعت پس از تابش به طور قابل توجهی باعث کاهش آسیب پوست و استرس می شود. بنابرایناستنشاق هیدروژن موثر از سیب پوست ناشی از تابش محافظت می‌کند.

تحقیقات در مورد درمان آسم و برونشیت توسط استنشاق هیدروژن:

آسم یک بیماری مزمن است که تأثیر قابل توجهی بر بیماران و جامعه دارد. هیدروژن اثرات ضد اکسیداسیون و ضد انعفادی خوب را نشان می دهد. محققان تنفسی از بیمارستان غرب چین در دانشگاه سیچوان مقاله ای در فارماکولوژی عمومی پزشکیاروپا منتشر کردند که نشان می دهد پس از هیدروژن درمانی ، 

برونشیت مزمن و بافت ریه در حیوانات بهبود قابل ملاحظه ای دارد که ارات قابل وجهی از استنشاق هیدروژن بر آسم را اثبات می کند.

مقایسه بین استنشاق و نوشیدن آب هیدروژنی :

به نظر می رسد برخی تفاوت ها در درمان بیماری بین استنشاق هیدروژن و نوشیدن آب هیدروژن وجود دارد. برنامه مقدماتی نشان  می دهد که آب آشامیدنی هیدروژن دار اثر بهتری در بیماری های دستگاه گوارش دارد ، در حالی که استنشاق هیدروژن نشان می دهد اثر بهتری در بیماری های تنفسی دارد. 

به عنوان مثال آب آشامیدنی هیدروژن دار ؛ اثر بسیار خوبی بر بسیاری از بیماران دارای مشکل یبوست داشته، در حالی که استنشاق هیدروژن به نظر می رسد اثر بهتری در خلق و خوی فرد به همراه دارد . مشکلات سلامتی را می توان از طریق استنشاق هیدروژن شامل مشکلات مربوط به اعصاب جمجمه ای ، رگ های خونی قلب و عروق، رینیت آلرژیک (زکام) و بیماری های برونشیت برطرف نمود. اثرات خوبی نیز در بهبود سلامت پوست نشان می دهد. پس از استنشاق هیدروژن افراد علاوه بر خواب بهتر ، توانایی بهبود یافته نیز دارند.

تجارب استفاده کننده ای در ژاپن:

این سرنوشتی بود که من با آبگرم هیدروژن روبرو شدم من دچار مشکلات پوستی شدیدی بودم، به قدری که بیرن رفتن از منزل برایم ازار دهنده بود. همه چیز و هر روش را امتحان کردم از کرم مرطوب کننده تا لوازم آرایشی و هیچ یک به درستی کار نکرد. تااینکه توسط یکی از دوستانم با دستگاه حمام هیدروژنی آشنا شدم و تقریبا با یک هفته استفاده از دستگاه حمام هیدروژن مشکلات پوستی من بر طرف شد و در حال حاضر از پوست خود راضی هستم.

رماتیسم: زن 60ساله

هفت سال پیش ، روماتیسم شدیدی شدم. هر روز درد در شانه. دست و پا را احساس می کردم. حتی برای من هم سخت بودمن 4۰۰۰۰ یوآن را در هر ماه برای داروهایی که درد را تسکین می دادند صرف می کردم حتی به داروهای تجویزی نیز نیاز داشتم.

حتی پس از تمام این درمان گران ، درد هرگز از بین نرفت .در آخرین روز نوامبر سال گذشته دخترم به من اطلاعاتی در مورد یک سخنرانی سالم در مورد آب به اشتراک گذاشت که من باید شرکت کنم بنابراین من رفتم.این اولین باری بود که تا کنون از اثرات هیدروژن تراپی  شنیده بودم. بلافاصله یک دستگاه حمام هیدروژن خریدم و آب آشامیدنی را نوشیدم. پس از شش ماه احساس کردم بدنم تغییر کرده است. درد کاهش یافت ، بنابراین مجددا به دکتر مراجعه کردم که متوقف نمودن مصرف دارو را آموزش داد.

آرتروز دردناک در زن ۷۰ ساله :

من مشکل آرنج شدیدی داشتم و هر روز رنج می کشیدم به طوری که آرتریت آرنج من در آزمایشها و عکس هانشان می داد که تغییر شکل یافته است و هر روز درد من بیشتر می شدبه طوری که روحیه ام را از دست دادم .و دیگر نمی توانستم روی پاهایم بنشینم تا اینکه توسط پسرم با این دستگاه اشنا شدم و بعد از مدت سه ماه استفاده هر روزه توانستم هر روز راه بروم و دیگردردهايم از بین رفته بود.

عفونت مغزی در زن 4۵ ساله:

من بعد از اینکه یک سال پیش ناراحتی ام یک عفونت مغزی تشخیص داده شد ناراحت شدم. من هر روز احساس می کردم که دست و پاهای من بخشی از بدن من نیستند. ودیگر احساس فلج شدن و ناتوانی میکردم به طوری که دیگر افسرده شده بودمتااینکه دخترم دستگاه حمام هیدروژنی را برای من تهیه کرد. 

و بعداز استفاده یک هفته دیگر از حمام هیدروژنه درد در بدن من داشت کمتر می شد. و بعد از دو ماه استفاده مداوم از دستگاه دیگر درد من به کلی از بین رفته بود و من به راحتی می توانستم راه بروم و این راهم هميشه می گویم که بدون آبگرم هیدروژن, زندگی من فلج بود.

افرادی که می خواهند نتایج استفاده از دستگاه را روئیت کنند میتوانند قبل از استفاده از دستگاه حمام هیدروژنی یک آزمایش چکاپ کامل از خود گرفته و بعد از استفاده یک ماه از دستگاه چکاپ دیگری نیز از خود بگیرند. تا مشاهده کنند که چه علایمی دربدنشان کم و یا تنظیم شده است. و برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نماید:

 hydrogen-water-machine-spa   

جهت سفارش و خرید دستگاه حمام هیدروژنی  می توانید با شماره 09126201683  تماس حاصل فرمایید .

 

دستگاه حمام هیدروژنی پا و بدن ، دستگاه هیدروژنه از پا ، دستگاه هیدروژنی از پا ، دستگاه هیدروژنه از بدن ، دستگاه هیدروژنی از پا ، هیدروژنی از بدن ، هیدروژنه بدن ، هیدروژنی بدن ، هیدروژنی از پا ، هیدروژنی از کف پا ، دستگاه حمام هیدروژنی ، حمام هیدروژنی ، حمام هیدروژنه ، حمام سم زدایی اکسیژن ، آب هیدروژنه ، آب هیدروژنی ، هیدروژن تراپی ، سم زدایی با گاز اکسیژن ، هیدروژنه کردن آب ، دستگاه هیدروژن ، دستگاه هیدروژنه